HAKKIMIZDA
Dünden bugüne Adalılar Kuruyemiş
KURUMSAL
VİZYON & MİSYON
DEĞERLERİMİZ
TAZELİK POLİTİKASI
BELGELERİMİZ

KURUMSAL

1992 yılında kuruyemiş üretimine başlayan ADALILAR KURUYEMİŞ GIDA SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ inovative tarafı ve deneyimli kadrosu ile Türkiye ve dünyada kuruyemiş kültürünün gelişmesine öncülük etmektedir.

1992 yılında hizmete giren ilk fabrika satış mağazasına zaman içerisinde yenilerini ekleyen firmamız; 2012 itibari ile 12.000 m2 alan üzerinde kurmuş olduğu 6.000 m2 yeni üretim tesisleri ile "DALINDAN" felsefesini benimseyerek TANEM markasının kalitesini; 7 ayrı fabrika satış mağazasında bilinçli tüketicinin hizmetine ilk elden sunmanın ötesinde Türkiye ve Dünya pazarında her yaştan tüketicinin beğenesine sunmak için mevcut sektörel birikimlerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek Sakarya - Adapazarında ki üretim tesislerinde günlük 800.000 paketleme kapasitesi ile üretimine devam etmektedir.

Marka bilinirliğini ve kaliteye hizmeti misyon haline getiren firmamız; yüksek teknoloji makina parkuru ile Ayçekirdeği, Yerfıstığı, Badem, Fındık vb. kuruyemiş ürünlerini ilk günkü tazeliğinde, Tanem, Freezo, Afilli ve Samiri markaları ile sadece Türkiye'de değil Afrika'dan Balkanlar'a Avrupa'dan Orta Doğu'ya kadar dış pazarda da geniş bir satış ağında sergilemektedir.
 

VİZYON & MİSYON

MİSYONUMUZ
 
ADALILAR KURUYEMİŞ dinamik ve üretken çalışanlarıyla yeni pazarlarda yer alabilmek  ve kalitesinden ödün vermeden müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmek  yüksek kaliteyi uygun fiyata sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.
 

VİZYONUMUZ

Yeni teknolojileri takip ederek, çalışanlarımıza eğitimler vererek “Sürekli Gelişim” felsefesiyle sektörde lider olmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ VE İNANÇLARIMIZ

Tüm faaliyetlerimizde dürüstlüğü birinci planda tutarak tüm çalışanlarımızın kişiliklerine saygı duymak.

Tüm müşterilerimizin saygısını ve sadakatini kazanmak için onlara evrensel mevcudiyetimizi destekleyen ve kuvvetlendiren bir şirket ortağı gözüyle bakmak.

Yetkin kişileri bulunduracak, güçlendirecek, ilgisini çekecek bir katılımcı atmosfer ve çevre ortamını sağlamak.

Sürekli eğitim, geliştirme ve pozitif performansı tanıma üzerine kurulu tüm potansiyelimizi ortaya koymak ve başarıya ulaştırmak.

Çalışanlarımızın verimlilik ve kuruluş imajını sağlayacak düzenli, temiz ve güvenli çalışma ortamını sağlamak.

Yönettiğimiz toplulukta iyi bir vatandaş olarak sorumluluklarımızın farkında olmak.

Sunulan hizmetler ve ürünlerdeki beklentilerimiz ve ihtiyaçlarımızın temini için faydalı tedarikçileri sağlamak.

Sürekli iyileştirmeyi canlı tutmak ve gelişim için kalite iyileştirme ortamını sağlamak.

Mevcut ürünlerimiz iyileştirmek ve geliştirme, yeni ürün tasarlayarak ürün çeşitliliğimizi zenginleştirmek ve geliştirmek.

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI


ADALILAR KURUYEMİŞ kendi sektöründe en güvenilir ve tercih edilen şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim, kalite ve gıda politikasını bu doğrultuda düzenlemiştir. Tüm faaliyetlerimizde amacımız, müşterilerimizin ürünlerimize ve hizmetlerimize karşı duydukları memnuniyetini ve güvenini  sürekli arttırmaktır. 

Firmamızda, potansiyel isteklerde dahil olmak üzere, Yasal mevzuatlar dahilinde müşterilerimizin isteklerini doğru şekilde belirlememizi ve yüksek kalite bilinciyle karşılamamızı garanti edecek güçlü bir koordinasyon sağlamak.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yasal şartlar çerçevesinde kaliteden ödün vermeden müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlamak.

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığını kaliteli üretimle güvence altına almak. 

Çalışanlarımızın motivasyonunu, iş, kalite ve gıda bilincini geliştirecek eğitim imkanlarını ve çalışma koşullarını sağlamak.

Tüm faaliyetlerimizi ilk seferinde, her defasında ve zamanında yerine getirmek felsefesi ile sürekli gelişimi sağlamak.

Bütün çalışanların kalite geliştirme çalışmalarına katılımını sağlamak ve önerilerini değerlendirmek.

Her çeşit israfı önlemek, çevre dostu ürünler kullanmak, bütün faaliyetlerimizi yürütürken çevreye ve insanlara saygılı olmak.

Yönetimimiz, Kalite ve Gıda Yönetim Sistemimizin işleyişi için ihtiyaç duyulan tüm kaynakları sağlayacağını taahhüt etmektedir. Çalışanlarımızın da ellerinden gelenin en iyisini yaparak, ortak başarımız için çalışacağına inancımız tamdır.

Yönetim Kurulu Başkanı
Hüseyin TOK


Yayın Tarihi: 01.10.2009 / Rev.No:0

BELGELERİMİZ